cropped-Logo_aqua_dream_eu.png
Domácí výrobník perlivé vody Aqua dream pro vás připraví nasycenou vodu nebo limonádu snadno, rychle a za bezkonkurenční cenu!

Výrobníky sody AquaDream

  •  Je opatřen přetlakovým ventilem, takže je bezpečný a spolehlivý. Vyrobíte tak až 80 litrů nápoje z jedné bombičky.
  • Intenzitu sycení nápoje si regulujete sami, v závislosti na počtu stisknutí tlačítka.  Máte rádi perlivý nápoj? Stiskněte vícekrát! Připravte si svou  oblíbenou dávku  bublinek. Nepotřebujete žádnou energii z baterií, nevydáváte žádné další finanční prostředky. Nebojte se  – všechno to zvládne  i každé malé dítě!
  • Domácí sirupy, čerstvé i mražené  ovoce připraví z  vaši sody  skvělý míchaný drink. Využijí jej každodenně všichni členové vaší domácnosti od dětí po seniory,  nezaměnitelně doplní nejrůznější party i rodinné oslavy.
  • Nechce se vám o dovolené v zahraničí nakupovat drahé limonády? Vezměte si AQUQ dream sebou. V kufru auta vám příliš místa nezabere a vy budete mít oblíbený nápoj vždy čerstvě připravený po ruce.
  • Výrobník Aqua dream ušetří nejen vaše náklady vynaložené na nákup balených vod a limonád. Ušetří vás ale i námahy s neustálým přenášením velkých balení z obchodů, uskladněním do spíže či sklepa a následně do chladničky.
  • A co teprve plastové obaly? Všimli jste si kolik jich vaše domácnost produkuje? Přispějte k ekologii naší země a planety. Prostě PET lahve nenakupujte! Využívejte na přípravu nápojů  kvalitní vodu ze sítě. Je to jednoduché – pořiďte si Aqua dream.
  • Láhve jsou vybaveny systémem FAST LOCK pro rychlé a pohodlné upnutí do výrobníku.

Materiál: plast, nerez
Barva: černá/červená/bílá
Rozměry: 19×24,5×42 cm

Objem lahve: 1,1 l

Výměnné bombičky

Výměna bombičky

Vyšroubujte z výrobníku prázdnou bombičku a zaneste ji na některé z výměnných míst bombiček AquaDream.
Vraťte prodejci prázdnou bombičku AquaDream a za cenu plynové náplně od něj dostanete výměnou novou originální bombičku Aquadreams.
Doma naplněnou bombičku zašroubujete do výrobníku a můžete si znovu dopřávat Váš oblíbený AquaDream.

Koupě nové bombičky

Pokud pořizujete svoji první bombičku AquaDream, nebo si chcete pro jistotu koupit do zásoby další bombičku a zvýšit tak možnost výroby domácí sody, stačí zajít do jakékoliv autorizované prodejny AquaDreamu nebo si ji objednat na našem eshopu.

Vyberte si novou lahev

Tlakuodolná láhev je určena pro přípravu sody výrobníkem Aqua dream

Tlakuodolná láhev určená k opakovanému sycení pomocí výrobníku AquaDream – na lahvi je uveden datum použitelnost lahve.
Po tomto datu přestaňte láhev používat a nahraďte ji lahví novou. Toto označení vyjadřuje maximální délku použitelnosti lahve, která je po celou dobu užívání vysoce namáhána mechanickému tlaku.

cropped-Logo_aqua_dream_eu.png